Folia podkładowa

Folia podkładowa to 40 mikronowa folia rolnicza charakteryzująca się specjalnymi parametrami. Dzięki nim zapewnia  maksymalne zabezpieczenie oraz konserwację przechowywanej paszy. Folia podkładowa, dzięki swoim właściwościom szczelnie przylega do kiszonki. Dokładnie dopasowuje się do wszelkich nierówności, tym samym minimalizuje występowanie jakichkolwiek wolnych przestrzeni pomiędzy paszą, a górną grubszą folią. Stosowanie tej folii znacznie ogranicza pojawianie się pleśni i poprawia wartość odżywczą paszy objętościowej.

W jaki sposób działa folia podkładowa? Wykorzystuje zjawisko adhezji. Jest ona w stanie szczelnie przywrzeć do paszy. Stosuje się ją pod folią kiszonkarską, bezpośrednio na zakiszoną masę. Folia podkładowa najwyższej jakości to produkt pochodzący w 100% z czystego surowca. Na rynku występują także folie z dodatkiem reganulatu, jednak tylko folia z czystego surowca daje pełną ochronę.

Folia podkładowa zapewni ci wiele korzyści – przede wszystkim maksymalną szczelność silosu. W praktyce zapewnione są warunki beztlenowe co znacznie poprawia walory odżywcze paszy.
Korzyści
  • Maksymalna szczelność,
  • Zapewnia warunki beztlenowe,
  • Poprawia walory odżywcze paszy,
  • Ogranicza dostęp powietrza po otwarciu pryzmy,
  • Dodatkowa warstwa ochronna.

Dostępne rozmiary:

Materiały do pobrania(instrukcje)

Pobierz ulotkę PDF
Szerokość [m] Długość [m]
6 50, 300
8 50, 300
10 50, 300
12 50, 300
14 50, 300
16 50, 300