W związku ze zbliżającym się Świętem Bożego Ciała, prosimy o zapoznanie się z harmonogramem pracy firmy Bialpak Choromański, Leszczyński sp.k. w tym okresie :

16 czerwca 2022 – firma nieczynna

17 czerwca 2022 – firma nieczynna

Biuro Obsługi Klienta


Aktualne oferty pracy:


 

 

BIALPAK Spółka Jawna

BIALPAK działa nieprzerwanie od roku 1994. W ciągu tych ponad dwudziestu lat nabyliśmy doświadczenie, które nadało nam miano specjalistów. Jesteśmy rzetelną firmą, której zaufało już wiele renomowanych przedsiębiorstw z zakresu branży spożywczej oraz przemysłowej. Celem, którym kierujemy się w życiu, jest tworzenie relacji partnerskich z naszymi klientami. Jesteśmy otwarci na długotrwałą współpracę, którą najbardziej cenimy. Zajmujemy się nie tylko produkcją oraz sprzedażą. Zapewniamy kompleksowe doradztwo dotyczące potrzebnego asortymentu oraz sposobu jego wykorzystania. Dopasowujemy rozwiązania dokładnie do państwa potrzeb!

BIALPAK to przedsiębiorstwo, któremu klienci powierzają pod opiekę swoje produkty. Wykonujemy swoją pracę uczciwie, z pełnym zaangażowaniem i dbałością o szczegóły. Właśnie dlatego nasi klienci są spokojni o efekty naszej pracy. Oferujemy produkty wysokiej jakości, które wiodą prym na rynku. Jeżeli zależy państwu na optymalizacji kosztów, przy jednoczesnym zwiększeniu standardów obsługi, to zapraszamy do współpracy! Nasi klienci są zadowoleni i usatysfakcjonowani z wyników naszej pracy. Dzięki umiejętnemu zarządzaniu, doskonale wykwalifikowanej kadrze oraz zaangażowaniu wszystkich pracowników zdecydowanie będą państwo zadowoleni ze współpracy z nami!