Folie stretch przemysłowe

Folie stretch stanowią najtańszą i najbardziej efektywną formę zabezpieczania towarów na paletach. Są łatwe w aplikacji, można ich używać zarówno na małą skalę, jak i w zautomatyzowanych liniach pakujących.

Dostępne w grubościach od 7 do 30 µm, transparentne i kolorowe. Wytwarzane według technologii wylewanej (cast), rozdmuchowej (blown) i wielowarstwowe, wytwarzane z polietylenu liniowego niskiej gęstości LLDPE.

Doskonałe zabezpieczenie ładunku


Charakteryzują się wysoką przezroczystością, rozciągliwością i odpornością na przebicie. Dobra "pamięć" folii po owinięciu stanowi doskonałe zabezpieczenie ładunku podczas składowania oraz transportu na dalekie odległości.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo z zakresu optymalnych ustawień urządzeń owijających półautomatycznych i automatycznych.

Zespół przedstawicieli handlowych naszej firmy przeprowadzi wszechstronne analizy techniczne wykorzystania folii oraz dobiorą je w sposób bezpieczny i korzystny. W tym celu wyposażeni są w specjalistyczne urządzenia pomiarowe.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania!

Rodzaje folii stretch
Folie do maszynowego owijania palet:
szerokość od 500 mm do 700 mm, na tulejach o ø wew. 77 mm:
  • typu standard o rozciągliwości wstępnej do 150%
  • typu standard+ o rozciągliwości wstępnej do 200%
  • typu power o rozciągliwości wstępnej do 250%
  • typu super power o rozciągliwości wstępnej do 300%
  • typu EcoEco o rozciągliwości wstępnej do 350%
Na specjalne życzenie możliwe jest wykonanie nadruku na folii przezroczystej oraz kolorowej.

Folie do ręcznego owijania palet:
szerokość od 100 mm do 550 mm, na tulejach o ø wew. od 38 mm do 50 mm. Dowolne nawoje na życzenie klienta. Transparentne i kolorowe kryjące (czarna, biała, niebieska, zielona). Dostępne też w wersji prestretch o grubości od 7 µm oraz dowolnej ilości metrów bieżących.

  • Folie mini wrap nawijane zarówno na tuleje ø od 38 mm do 76 mm. Dowolne nawoje i grubości do wyboru z dostępnej palety, podobnie jak kolory.
  • Siatki do paletyzacji są to siatki używane w przypadku konieczności zachowania dostępu powietrza do towarów. Znajdują zastosowanie przede wszystkim w przemyśle owocowo-warzywnym.