Folia pre stretch

Głównym przedmiotem naszej działalności jest produkcja folii pre stretch oraz folii stretch ręcznych i maszynowych.
Jesteśmy wiodącym producentem folii pre stretch EcoEco w Polsce.
Dzięki wysokiej jakości naszych produktów nawiązaliśmy współpracę z wieloma liczącymi się klientami w kraju i zagranicy.

Folia ręczna, maszynowa EcoEco


Folię otrzymujemy przez mechaniczne wstępne rozciągnięcie do określonej grubości folii typu stretch.
Została opracowana z myślą o ręcznym owijaniu oraz maszynach bez specjalnych głowic wstępnego rozciągu folii.
Folia EcoEco jest produkowana na najnowocześniejszych maszynach wysokiej klasy wyposażonych w urządzenia kontrolujące jakość materiału, długość nawoju oraz wagę rolki.
Dodatkowo produkujemy folię z zakładkami na brzegach wstęgi folii z silnym klejem w wewnętrznej stronie lub zewnętrznej z materiału wykonanego w technologii rozdmuchowej jak i wylewanej.
Folia EcoEco jest produkowana w aplikacjach ręcznych oraz maszynowych w grubościach od 7 µm do 17 µm w nawojach ręcznych od 300 m do 600 m oraz maszynowych od 900 m do 3000 m.

Wiele zalet


Produkt EcoEco posiada wiele zalet, które umożliwiają redukcję ilości zużytej folii podczas procesu owijania towarów na paletach.
Już przy niewielkim naciągnięciu folii otrzymujemy optymalne naprężenie, które stabilizuje ładunek podczas składowania towarów na paletach oraz w trakcie transportu.
Użycie folii EcoEco nie wymaga wysiłku potrzebnego do naprężenia, dodatkowo wpływa korzystnie na wydajność oraz komfort pracy.
Zdecydowanie obniża koszty pakowania towarów oraz ogranicza generowanie odpadów foliowych.
Indywidualnie dostosujemy nasze produkty do Państwa potrzeb.
Produkcja i sprzedaż folii stretch oferowanej przez Bialpak Choromański, Leszczyński Sp. J. objęte są Zintegrowanym Systemem Zarządzania w oparciu o normy ISO 9001:2009