Produkcja

Głównym przedmiotem naszej działalności jest produkcja folii pre stretch oraz folii stretch ręcznych i maszynowych.

Jesteśmy wiodącym producentem folii pre stretch eco eco w Polsce. Dzięki wysokiej jakości naszych produktów nawiązaliśmy współpracę z wieloma liczącymi się klientami w kraju i zagranicy.

Folia ręczna, maszynowa eco eco

Folię eco eco otrzymujemy przez mechaniczne wstępne rozciągnięcie (do określonej grubości) folii typu stretch. Została opracowana z myślą o ręcznym owijaniu oraz maszynach bez specjalnych głowic wstępnego rozciągu folii.

Folia eco eco jest produkowana na automatycznych maszynach wysokiej klasy wyposażonych w urządzenia kontrolujące jakość materiału, długość nawoju oraz wagę rolki.

Dodatkowo produkujemy folie posiadające:
  • zakładki wzmacniające na brzegach wstęgi folii,
  • silny klej po wewnętrznej lub zewnętrznej stronie,
  • tworzywo wykonane w technologii rozdmuchu lub wylewanej.

Folia eco eco jest produkowana w aplikacjach ręcznych oraz maszynowych w grubościach od 7 µm do 17 µm w nawojach ręcznych od 300 m do 600 m oraz maszynowych od 900 m do 3000 m.

Folia eco eco posiada wiele zalet, które umożliwiają redukcję ilości zużytej folii podczas procesu owijania towarów na paletach.

Już przy niewielkim naciągnięciu folii otrzymujemy optymalne naprężenie, które stabilizuje ładunek podczas składowania towarów na paletach oraz w trakcie transportu.

Użycie folii eco eco wymaga stosunkowo niedużego wysiłku potrzebnego do naprężenia, wpływa to korzystnie na wydajność oraz komfort pracy. Co najważniejsze zdecydowanie obniża koszty pakowania towarów oraz ogranicza generowanie dużych opadów foliowych.

Indywidualnie dostosujemy nasze produkty do Państwa potrzeb.

Produkcja i sprzedaż folii stretch oferowanej przez Bialpak Choromański, Leszczyński Sp. J. objęte są Zintegrowanym Systemem Zarządzania w oparciu o normy ISO 9001:2009