Historia firmy

Założyliśmy firmę Bialpak w 1994r. Początkowo składała się tylko z trzech osób, dwóch właścicieli oraz jednego pracownika. Trzon spółki pozostał niezmieniony do dzisiaj. W ciągu ponad 20 lat pracy, nabyliśmy doświadczenia, które pozwoliło nam określać się mianem specjalistów. Poszerzył się też skład firmy, dzięki czemu mogliśmy podzielić się zdobytą praktyką z nowymi członkami zespołu. Dziś firma zatrudnia ponad 50 pracowników. Zaufało nam wiele renomowanych przedsiębiorstw, wśród których znajdują się wiodące na rynku zakłady produkcyjne z branży spożywczej i przemysłowej.

Naszym głównym celem jest stworzenie partnerskich relacji z klientami. Zadowolenie i satysfakcja z wyników naszej pracy stanowi dla nas mobilizację do dalszego rozwoju.  Cenimy długofalową współpracę z firmami, z którymi możemy podzielić się swoim doświadczeniem oraz wiedzą.

Współpraca

Zajmujemy się nie tylko produkcją i sprzedażą. Doradzimy Państwu, jaki rodzaj asortymentu będzie najlepszy do pełnego zabezpieczenia Państwa produktów przy jednoczesnej minimalizacji kosztów. W drodze rozmów oraz poprzez przeprowadzenie prób wybierzemy rozwiązania dopasowane do Państwa potrzeb. Nasi klienci powierzyli nam pod opiekę swoje produkty. Wiedzą, że mogą być spokojni o efekt naszej pracy. Umiejętne zarządzanie, wykwalifikowana kadra i zaangażowanie wszystkich pracowników sprawiają, że Bialpak oferuje wyróżniającą się jakość obsługi. Właśnie dzięki temu nasza firma zdobyła i utrzymuje wiodącą pozycję na rynku.

Jeśli interesuje Państwa oszczędność w pakowaniu, minimalizowanie kosztów przy równoczesnym podniesieniu standardu, zapraszamy do współpracy już teraz.