Siatka ochronna

Specjalna siatka rolnicza wykonana z wysokiej jakości tworzyw sztucznych – 100% PE (HDPE), odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne m.in. silny mróz oraz mocne słońce.

Dzięki wykorzystaniu najlepszych dostępnych surowców cechuje się ekstremalną trwałością. Siatka okrywowa zapewnia maksymalną ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Może być używana przez około 10 lat.

Siatkę ochronną układa się bezpośrednio na folie kiszonkarską, a następnie dociska workami obciążeniowymi.

Uniwersalny wymiar worków: 27 x 108 [cm]

Worki posiadają:
  • Zamknięcie – ściągacz
  • Uchwyt do przenoszenia
  • Opakowanie zbiorcze:
  • 200 sztuk

Korzyści
  • Pełna ochrona mechaniczna
  • Długa żywotność
  • Łatwe odkrywanie silosu zimą
  • Dodatkowa warstwa ochronna
Dostępne rozmiary siatek:
5x8 6x8 6x10 8x10 8x12 8x15 10x12 10x15 12x15
Wszystkie siatki posiadają nieprujące się, obszyte brzegi.


Rolnicza siatka ochronna Netzwerk

Siatka ochronna jest tym, co potrzebujesz mieć, jeżeli chcesz ochronić swoje plony przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Tego typu siatkę nakłada się bezpośrednio na folię kiszonkarską i dociska się workami obciążeniowymi. Posiadanie takiej siatki daje wiele korzyści. Przede wszystkim wspomniana wcześniej pełna ochrona mechaniczna. Dodaje ona także dodatkową warstwę ochronną i sprawia, że łatwo jest odkrywać silos zimą. Poza tym posiada ona długą żywotność.

Siatka ochronna znajdująca się w asortymencie naszej firmy jest zrobiona z wysokiej jakości materiału, który zapewnia pełnię ochrony mechanicznej. Żywotność siatki jest naprawdę długa, co dodaje jej więcej możliwości ochronnych. Jest ona wytrzymała zarówno na silny mróz, jak i mocne słońce. Pragniemy także podkreślić, iż może być używana przez okres 10 lat. W razie zapytań, nasi przedstawiciele handlowi z chęcią udzielą większej ilości potrzebnych informacji i pomogą państwu wybrać produkty najbardziej odpowiadające potrzebom.

Siatki ochronne – siatka rolnicza Netzwerk

Siatka rolnicza Netzwerk zapewnia profesjonalną ochronę wszelkiego rodzaju plonom i kiszonkom. Są one wykonane z najlepszych dostępnych surowców i cechują się ekstremalną wręcz trwałością. Pamiętaj, że siatkę ochronną układa się bezpośrednio na folię kiszonkarską. Ma ona długą żywotność, a ewidentną korzyścią jest łatwość w odkrywaniu silosu zimą. Daje ona pełną ochronę mechaniczną. Jeżeli więc poturbujesz siatki ochronnej, to serdecznie zapraszamy!

Siatka ochronna jak najbardziej znajduje się w asortymencie naszej firmy i dbamy o to by była jak najwyższej jakości. Zawsze staramy się by nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług. Wielu z nich powierzyło nam pod opiekę swoje firmy. Ze względu na umiejętne zarządzanie, wykwalifikowaną kadrę i zaangażowanie wszystkich pracowników, jesteśmy w stanie oferować wyłącznie produkty o wyjątkowej jakości. Dlatego też zdobyliśmy i wciąż utrzymujemy wiodącą pozycję na rynku. Jeżeli więc mają państwo jakieś pytania odnośnie siatek ochronnych, to z chęcią udzielimy na nie odpowiedzi. Chcemy by nasi klienci byli zadowoleni i usatysfakcjonowani pracą z nami.