SIATKA DO BEL

Sortowanie: wg nazwy

Hayfil PremiumSiatka do bel Hayfil Premium należy do ścisłej, europejskiej czołówki. Gwarancję niezmiennie wysokiej jakości stanowi niemiecki certyfikat DLG Signum Test. Hayfil Premium produkowany jest przy zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych. Siatka doskonale radzi sobie we wszystkich typach maszyn.

...
Czytaj więcej

JutarollSiatki do bel Juta używane są przez rolników i przedsiębiorców na całym świecie. Ciągły rozwój marki Jutaroll możliwy jest dzięki wysokiej wytrzymałości na rozrywanie, dokładnemu pokryciu prasowanych bel oraz korzystnej cenie.

Jutaroll - korzyści:

Siatka rolnicza do pras

Siatka rolnicza przynosi wiele korzyści, a w naszym sklepie masz do wyboru aż dwa jej warianty – Hayfil Premium oraz Jutaroll. Dzięki nim w stu procentach pokryjesz belę na całej szerokości. Charakteryzują się one wysoką wytrzymałością oraz gwarancją UV. Ich stosowanie jest uniwersalne – można je stosować do wszystkich pras. Są odporne nie tylko na mocny mróz, ale także na intensywne promieniowanie słoneczne. Jeżeli mają państwo jakiekolwiek pytania dotyczące którejkolwiek z siatek, nasi przedstawiciele handlowi z chęcią udzielą wszelkich potrzebnych informacji.

Nasza siatka do pras Hayfil radzi sobie znakomicie we wszystkich typach maszyn. Z kolei Jutaroll jest używana przez wielu rolników nie tylko w Polsce, ale także i na świecie. Nasze siatki zapewniają zakrycie bel na całej ich szerokości. Siatki są odporne na mrozy oraz intensywne słońce. Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie charakteryzują się wysoką jakością, dzięki czemu idealnie spełniają państwa wymagania. W razie pytań, nasi przedstawiciele handlowi są w stanie udzielić kompleksowych odpowiedzi i dobrać rozwiązania dopasowane do państwa potrzeb. Serdecznie więc zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą już teraz.

Siatka do pras

Siatka do pras z pewnością ci się przyda – dzięki niej będziesz w stanie w całości przykryć każdą belę siana. Siatki, które mamy w asortymencie naszego sklepu są zawsze wysokiej jakości i charakteryzują się niebywałą wręcz wytrzymałością. Brzegi takich siatek są wzmocnione. Poza tym siatki posiadają gwarancję UV. Zastosowanie takiego produktu jest uniwersalne i możliwe we wszystkich prasach. U nas z pewnością znajdziesz taki produkt, na jakim ci zależy.

Siatka do pras pokrywa belę na całej jej szerokości. Dzięki temu bela chroniona jest przed siarczystym mrozem, jak i też silnym promieniowaniem słonecznym. Nasze siatki mają wysoką wytrzymałość. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji na ich temat, nie bój się zapytać – nasi przedstawicie handlowi udzielą odpowiedzi na każde pytanie!

Siatka rolnicza

Proponowana przez nas siatka rolnicza jest wysokiej jakości i pochodzi od najlepszych producentów. Jest bardzo wytrzymała i jest w stanie pokryć belę na całej szerokości. Jest także odporna na siarczyste mrozy i intensywne słońce. Ma także gwarancję UV. Mogą więc być państwo spokojni o swoje bele siana! W razie pytań nasi przedstawiciele handlowi udzielą kompleksowych informacji. Już teraz zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszymi produktami!