Otulina/włoknina do słomy Toptex

Odporna na trudne warunki pogodowe

W naszym sklepie znajdzie się też włóknina do ochrony słomy. Jest to najskuteczniejsza ochrona dla bel słomy, siana i zboża. W naszym sklepie znajdziesz włókninę Toptex, która jest niezwykle wytrzymałym i oddychającym materiałem ochronnym. Jego prawidłowe stosowanie na materiale składowanym sprawia, że nie rozwijają się tam szkodliwe pleśnie oraz grzyby. Jest to więc alternatywa dla okrywania bel plandeką lub folią. Jest to wytrzymały produkt posiadający stabilizację UV.

Otulina do słomy daje wiele korzyści. Oprócz wspomnianej już stabilizacji UV otulina taka jest wyjątkowo wytrzymała nawet podczas silnego wiatru. Z kolei po intensywnych opadach następuje bardzo szybkie obsychanie. Włóknina ta charakteryzuje się wysoką przepuszczalnością powietrza oraz pary, a także daje doskonałą ochronę przed przemakaniem. Otulina ma długą żywotność – nadaje się na wiele sezonów! Jest to produkt, który skutecznie zastępuje okrywanie bel folią czy plandeką. Warto więc jak najbardziej z niego skorzystać.

Otulina do słomy – włóknina do ochrony słomy

Włóknina do ochrony słomy to najskuteczniejsza metoda ochronna dla bel siana, zboża czy właśnie słomy. Nasz sklep proponuje ci włókninę marki Toptex, która jest niezwykle wytrzymała i oddychająca jak na materiał ochronny. Dzięki prawidłowemu stosowaniu tego produktu, na belach nie rozwiną się szkodliwe grzyby oraz pleśnie. Jest to produkt posiadający dużą stabilizację UV, jest także wyjątkowo wytrzymała nawet na silne wiatry.

Otulina do słomy to doskonała alternatywa dla folii i plandeki. Dzięki niej skutecznie ochronisz swoje bele przed wilgocią, a także sprawisz, że nie będzie się na niej pojawiała pleśń oraz grzyby. Jest to produkt posiadający stabilizację UV, którego cechą charakterystyczną jest wysoka przepuszczalność powietrza i pary. Warto jest z otuliny skorzystać, jeżeli nie chcesz swoich beli przykrywać folią czy plandeką. W razie jakichkolwiek pytań nasi przedstawiciele handlowi udzielą ci wszelkich potrzebnych informacji i pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie.

Materiały do pobrania(instrukcje)

Pobierz ulotkę PDF Pobierz ulotkę PDF
Toptex:

  • Stabilizacja UV,
  • Wytrzymałość (również przy silnym wietrze),
  • Bardzo szybkie obsychanie po intensywnych opadach,
  • Przepuszczalność powietrza i pary,
  • Ochrona przed przemakaniem,
  • Długa żywotność – wielosezonowy.