Folia podkładowa

Folia podkładowa to jest 40 mikronowa folia rolnicza charakteryzująca się specjalnymi parametrami. Dzięki nim zapewnia ona maksymalne zabezpieczenie oraz konserwację przechowywanej paszy. Folia tego rodzaju, dzięki swoim właściwościom szczelnie przylega do kiszonki. Jedną z jej cech jest dokładne dopasowanie się do wszelkich nierówności, co tym samym minimalizuje występowanie jakichkolwiek wolnych przestrzeni pomiędzy paszą, a górną, grubszą folią. Stosowanie tej folii znacznie ogranicza pojawianie się pleśni i poprawia wartość odżywczą paszy objętościowej.

W jaki sposób działa folia podkładowa? Powoduje zjawisko adhezji, dzięki czemu jest ona w stanie szczelnie przywrzeć do paszy. Uniemożliwia dzięki temu powstawanie jakichkolwiek wolnych przestrzeni pomiędzy folią a zakiszoną masą. Stosuje się ją pod folią kiszonkarską, bezpośrednio na zakiszoną masę. Folia, którą mamy do zaoferowania to produkt pochodzący z 100% czystego surowca. Na rynku występują także folie z dodatkiem reganulatu, jednak tylko folia z czystego surowca daje pełną ochronę.

Folie podkładowe

Folia podkładowa to coś, co warto używać, ponieważ świetnie się przydaje. Położona pod folią kiszonkarską uniemożliwia powstawanie jakichkolwiek wolnych przestrzeni pomiędzy folią a zakiszoną masą. Stosowanie tego rodzaju folii znacznie poprawia wartości odżywcze paszy objętościowej i minimalizuje pojawianie się na niej pleśni. W naszym asortymencie występuje folia z czystego surowca holenderskiej marki Hyplast. Sprawdza się ona w użyciu lepiej niż folie, które mają dodatek reganulatu.

Folia podkładowa zapewni ci wiele korzyści – przede wszystkim maksymalną szczelność. Pod taką folią zapewnione są warunki beztlenowe co znacznie poprawia walory odżywcze paszy. Jest to dodatkowa warstwa ochronna, która nawet po otwarciu pryzmy ogranicza dostęp powietrza. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do państwa dyspozycji. Szczerze polecamy ten rodzaj folii podkładowej, który daje maksimum ochrony dla zakiszonej masy.

Działanie
Dzięki zjawisku adhezji folia podkładowa szczelnie przywiera do paszy. Uniemożliwia tworzenie się przestrzeni powietrza pomiędzy folią a zakiszaną masą.

Stosowanie
Folie podkładową układa się pod folią kiszonkarską, bezpośrednio na zakiszaną masę.

Zakup
Na rynku występują folie podkładowe z dodatkiem regranulatu, ale pełną ochronę zapewnia produkt pochodzący w 100% z czystego surowca. Właśnie taką folię produkowaną przez belgijki Hyplast proponujemy klientom.

Korzyści
  • Maksymalna szczelność,
  • Zapewnia warunki beztlenowe,
  • Poprawia walory odżywcze paszy,
  • Ogranicza dostęp powietrza po otwarciu pryzmy,
  • Dodatkowa warstwa ochronna.

Dostępne rozmiary:

Materiały do pobrania(instrukcje)

Pobierz ulotkę PDF
Szerokość [m] Długość [m]
6 50, 300
8 50, 300
10 50, 300
12 50, 300
14 50, 300
16 50, 300