FOLIA KISZONKARSKA

Sortowanie: wg nazwy

M-SiloSianokiszonka i kiszonka z kukurydzy stanowią podstawę w żywieniu bydła, dlatego tak ważne jest prawidłowe sporządzenie tych pasz.

Od lat rolnicy w całej Europie używają do tego celu folii M-Silo produkowanej przez belgijski Hyplast. M-Silo znakomicie znosi ...
Czytaj więcej
Pobierz ulotkę PDF

TriocareWytrzymałość mechaniczna i wysoka elastyczność folii kiszonkarskiej Ecotrio umożliwia szczelne przykrycie silosu i bezpieczne przechowywanie składowanej paszy.

Zastosowanie tak mocnej i sprawdzonej folii ułatwia sporządzenie paszy o maksymalnych wartościach odżywczych.

Najważniejsze cechy:

Siloform

Folie kiszonkarskie Siloform – zaprojektowane przez Formipac, producenta folii do bel Silotite. Optymalnie chronią zbiory podczas całego okresu przechowywania oraz zakiszania paszy. Folia Siloform wytwarzana jest z najwyższej jakości surowców, z wykorzystaniem najnowszej ...
Czytaj więcej
Pobierz ulotkę PDF

Folia kiszonkarska

Folia kiszonkarska, którą mamy do zaoferowania w naszym sklepie jest wysokiej jakości. Dbamy o to by nasi klienci zawsze dostawali taki towar, na jakim im najbardziej zależy. Nasze folie charakteryzują się wysoką wytrzymałością mechaniczną i elastycznością. Dzięki temu możliwe jest szczelne przykrycie silosu oraz bezpieczne przechowywanie składowanej paszy. Folie, które ci proponujemy zawsze optymalnie chronią zbiory w trakcie okresu jego przechowywania i zakiszania. Produkty dostępne w naszym sklepie są wytwarzane z najwyższej jakości surowców.

Folia kiszonkarska jest niezbędna jeżeli chcesz prawidłowo sporządzać pasze. W naszym sklepie mamy ci do zaoferowania aż trzy różne rodzaje tej folii. W zależności od tego, czego oczekujesz możesz wybrać najbardziej odpowiednią według ciebie wersję. Z naszej strony możesz spodziewać się profesjonalnego doradztwa, które pozwoli ci osiągnąć zamierzone przez ciebie rezultaty. Staramy się dobierać produkty dopasowane do państwa potrzeb.

Folia do sianokiszonki

Nasza folia do sianokiszonki z pewnością świetnie się u ciebie sprawdzi. Ze względu na to, że sianokiszonka oraz kiszonka z kukurydzy stanowią podstawę w żywieniu bydła, oferujemy państwu wyłącznie folię doskonałej jakości, która znakomicie znosi trudne warunki atmosferyczne. Nasze folie charakteryzują się wysoką elastycznością oraz wytrzymałością mechaniczną, co umożliwia szczelne przykrycie silosu. Pasza więc będzie bezpiecznie składowana! Zachęcamy cię więc do wypróbowania!

W naszym sklepie znajdziesz trzy rodzaje folii: Triocare, Siloform oraz M-Silo. Każda z nich charakteryzuje się nieco innymi parametrami, jednak wszystkie są wyjątkowo wytrzymałe i świetnie radzą sobie w każdych warunkach. Jeżeli zależy ci by folia do sianokiszonki jak najbardziej spełniała twoje oczekiwania, to zapraszamy do zadawania pytań. Nasi przedstawiciele handlowi z chęcią udzielą wszelkich potrzebnych informacji. Staramy się by nasi klienci, zawsze wychodzili od nas zadowoleni i z tym, czego chcą.

Folie kiszonkarskie

Jest więc ci potrzebna folia kiszonkarska – w naszym sklepie masz do wyboru aż trzy opcje. Co więc masz do wyboru? Pierwszą folią jest M-Silo, charakteryzująca się elastycznością oraz wytrzymałością. Jest także odporna na silne mrozy i posiada gwarancję UV. Posiada ona 12 miesięczną gwarancję. Jest sprawdzona i wysokiej jakości. Z kolei Triocare jest gruba i wytrzymała, zachowuje elastyczność w każdych warunkach i także posiada gwarancję UV. Ma wyraźne oznaczenie metrów.

Ostatnia folia kiszonkarska, jaką mamy do zaoferowania to Siloform. Zapewnia ona doskonałe warunki kiszenia i charakteryzuje się wysoką wytrzymałością. Jest także łatwa w użyciu i ma naprawdę długą żywotność ze względu na fantastyczną jakość. Wybierz więc taką folię, jaka najbardziej ci odpowiada. Jeżeli nie możesz się zdecydować, to zawsze możesz zapytać się naszych przedstawicieli handlowych, których celem jest wybranie produktów dopasowanych do twoich potrzeb. Zapraszamy serdecznie.