FOLIA DO BEL

Sortowanie: wg nazwy

Silotite®Bialpak jest dystrybutorem koncernu Formipac od kilkunastu lat. Dzięki niezmiennej, wysokiej jakości i ciągłemu rozwojowi folia Silotite® umocniła pozycję lidera na rynku folii rolniczych. Formipac był pierwszą firmą, która w 2000 roku zainwestowała w produkcję 5-warstwowej folii, wprowadzając na rynek ...
Czytaj więcej
Pobierz ulotkę PDF

Silotite® PROSilotitePro, zaawansowana, wstępnie rozciągnięta 5-wartwowa folia do sianokiszonki pozwalająca na usprawnienie procesu owijania i lepszą jakość sianokiszonki. Produkowana przez firmę Formipac folia posiada patent oraz certyfikat SP - Szwedzkiego Instytutu Technicznego. Produkt pozwala też na łatwiejszy recykling dzięki swej unikalnej ...
Czytaj więcej
Pobierz ulotkę PDF

TriofarmTriofarm to folie do bel należące do czołówki folii rolniczych na świecie. Szwedzki koncern Trioplast ze względu na swoje wieloletnie doświadczenie, wypuścił na rynek produkt, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających rolników. Ta folia jest niezwykle mocna oraz ...
Czytaj więcej
Pobierz ulotkę PDF

Silo 5Silo 5 to folia do sianokiszonki wyprodukowana metodą wydmuchu, w 5-warstwowej technologii.

Dzięki wykorzystaniu sprawdzonych surowców bezpiecznie przechowuje i konserwuje paszę.

Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną oraz bardzo dobrym współczynnikiem cena/jakość.
Czytaj więcej

KorozoKorozo to wysokiej jakości folia do bel, która świetnie radzi sobie nawet na szybkich prasoowijarkach. Dzięki 5-warstwowej strukturze i wysokiej wytrzymałości mechanicznej sprawdza się wśród najbardziej wymagających użytkowników.
Korozo to pełne zabezpieczenie sianokiszonki przy bardzo dobrym współczynniku ekonomicznym.
...
Czytaj więcej

Folia do bel

Mamy w naszym sklepie dostępnych wiele folii do bel, różnych producentów. Każda z oferowanych przez nas propozycji charakteryzuje się niebywale wręcz wysoką jakością. U nas znajdziesz folie takie jak: Silotite, Triofarm, Silo 5 czy Korozo. Dzięki naszym foliom zabezpieczysz każdą belę. Zachęcamy cię więc do przejrzenia naszej oferty. Jeżeli masz jakiś pytania i zastanawiasz się nad wyborem konkretnej folii, to nasi przedstawiciele handlowi pomogą ci wybrać najlepiej dopasowane rozwiązanie do twoich potrzeb.
Nasze folie do bel są niezwykle wytrzymałe mechanicznie i sprawdzają się w każdym rodzaju owijarek. Są także odporne na przenoszenie belchwytakiem i mają wysoką wydajność oraz filtr UV. Są też objęte gwarancją wagi oraz długości. Nasz sklep oferuje wyłącznie najlepszej jakości folie do bel. Charakterystyczną cechą wszystkich produktów, które posiadamy w swoim asortymencie to doskonały stosunek ceny do jakości. Z naszymi produktami kompleksowo zadbasz o swoje bele i będziesz zadowolony z tego, jakie efekty uzyskasz.

Zamów folię do bel

Folie do bel, które są dostępne w naszym asortymencie idealnie sprawdzą się także dla ciebie. Dzięki nim skutecznie ochronisz swoje bele przed promieniami UV chociażby. Nasze folie są odporne na przenoszenie belchwytakiem oraz są wytrzymałe mechanicznie. Sprawdzą się w każdym rodzaju owijarek. U nas kupisz wiele rodzajów folii do bel. Jeżeli nie możesz zdecydować się, który rodzaj folii do bel wybrać, to nasi przedstawiciele handlowi z chęcią ci w tym pomogą.
Z chęcią pomożemy ci dokonać wyboru odpowiedniego i najbardziej dopasowanego do twoich potrzeb produktu. Nasza firma utrzymuje wiodącą pozycję na rynku, ponieważ oferuje wyłącznie produkty wyjątkowej jakości. Serdecznie zapraszamy cię do kontaktu – zostaniesz przez nas doskonale obsłużony.